Якісний друк на будь-яких матеріалах

Сучасна друкарська галузь не стоїть на місці. Нові принтери мають ширший функціонал та дозволяють пропонувати послуги, про які ще десять років тому ніхто не чув.

Якісний друк на будь-яких матеріалах

Ультрафіолетовий друк: переваги технології

На офіційному порталі компанії Decor Print https://www.decorprint-uv.com.ua/ можна знайти більш детальну інформацію про ультрафіолетовий спосіб друку та зробити замовлення.

Серед суттєвих плюсів УФ-друку виділяють:

  • безпеку (працювати з такими фарбами можна навіть у закритій кімнаті, в результаті візерунки та інші друковані зображення використовуються для оформлення офісів, кватир, будинків, місць загального користування);
  • стійкість (друковані таким способом таблички та банери будуть зберігати колір під променями сонця, під впливом вітру та опадів);
  • висока точність (принтер дозволяє ідеально повторити малюнок чи текст навіть із нерівним чи розмитим контуром).

На яких матеріалах можна друкувати зображення

Можливості ультрафіолетового друку обмежуються лише фантазією замовника. У друкарні на спеціальному обладнанні можна перенести зображення на безліч матеріалів. Є можливість отримати якісний малюнок на віконному склі чи дзеркальній поверхні. Легко відтворити текст чи візерунок на дереві, металі. Матеріалом для друку може стати пластик, ДСП, МДФ. Акрилові та композитні основи також часто використовуються замовниками. Масштаб зображення обирає клієнт.

Як передати макети для друку

Алгоритм замовлення продуманий до дрібниць. Щоб не втрачати час, можна переслати оригінальне зображення електронною поштою чи скористатися посиланням на гул-диск, файлообмінник. Альтернатива для тих, хто мешкає неподалік, – завітати до офісу. Якщо замовник не визначився із зображенням, шрифтом чи кольорами, то досвідчені дизайнери із задоволенням допоможуть йому створити бездоганний макет. Вартість додаткових послуг розраховується окремо та залежить від складності роботи.

Варіанти доставляння

Компанія турбується про своїх клієнтів і пропонує три зручні варіанти доставки.

  • Самовивіз із львівського офісу. Перед приїздом варто зателефонувати та погодити час. Контактний номер можна знайти на сайті друкарні.
  • Кур’єрська доставка у межах Львова. Замовник визначає точну адресу та час. Можна зачекати до 5-ти днів від моменту готовності замовлення.
  • Доставляння транспортною компанією «Нова Пошта». Вже є досвід співпраці із цим перевізником, навіть скляні замовлення доставляються неушкодженими.
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.